HAKKIMDA

Selma Genç Akdemir Hakkımda
Sosyal Medya Eğitmeni

Selma Genç Akdemir

İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar Köklü bir özel bankada Portföy Yöneticiliği yaptım. İş hayatına Kamu Kuruluşunda Yetişkin eğitimi veren kurumda Kurs Yöneticisi olarak devam ettim. Üniversite eğitimlerime Sosyal Hizmetler ve Sosyoloji Lisans bölümlerini de ekleyerek 2016 Yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlayarak eğitim sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyim. Toplamda 13 yıl kurumsal iş hayatından (banka ve eğitim sektörü)  sonra girişimcilik ruhu ve dijitale olan merakımdan dolayı Evden Çalışan Girişimci Kadınlara, Küçük İşletmelere Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Reklamları, konusunda Danışmanlıklar vermekteyim. Aynı zamanda işimi bir adım daha öteye taşıyarak online eğitimler vermeye devam ediyorum.

Selma Akdemir Eğitimler

Tarafımca özel olarak hazırlanan Sosyal Medya Uzmanlığı, Dijital Dönüşüm ve İnstagram Eğitimleri ile her zaman tazeliğini ve güncelliğini koruyarak siz değerli öğrencilerime en güncel bilgileri aktarıyorum. %100 Memnuniyetle ayrılan başarılı öğrencilerimin arasında sende yer almak ister misin?

İleri Seviye Eğitim

Güncellenen içerikleri sizler için takip ediyor ve yeni stratejileri güncel algoritmaya göre yorumlayıp test ediyorum. Başarıya ulaşması sonrasında siz öğrencilerim ile paylaşıyorum.

Kazanan Girişimciler

Her zaman kazanmaya odaklı Girişimcileri ön planda tutarak içeriğini hazırladığım eğitimlerimde size verilen bilgileri ve aktiviteleri tamamladığınızda başarı tarafınızda kaçınılmaz oluyor.

Başarılı Öğrenciler

Başarılı öğrencilerimiz ile düzenli olarak canlı yayınlar, toplantılar ve gruplar içerisinde her zaman etkileşim halindeyiz. Sizlerde bu gruplarda yer almak istiyorsanız hemen iletişime geçin.
0 %
MEMNUNİYET
0 +
VİDEO İÇERİK
0
Başarılı Öğrenci
Selma Hanımdan almış olduğum 21 Günlük Dijital Eğitimi sonucunda sosyal medyayı kullanamadığımı farkettim.Bu eğitim bana çok şey kattı.İşini büyütmek isteyen herkese bu egitimi almalarını tavsiye ediyorum.Emeklerinden dolayı Selma hanıma çok teşekkür ediyorum.

Fikriye Hanım

Selma hanımın verdiği eğitimle sosyal medyada şimdiye kadar bir-çok hata yaptığımın farkına vardım.. Gercekten bir bilenle çalışmak her zaman hem paranızı hemde zamanınızın cebinizde kalması demekmis eğitimlerden cok memnun kaldığım gibi tüm çevreme de tavsiye ediyorum. Yeni eğitimleri sabırsızlıkla bekliyorum. Hergun yeni bir şeyler öğrenmek muhteşem. Selma hanım sayesinde sayfalarım düzenli ve daha anlaşılır oldu . Tesekkurler Selma Hanım yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle ❤

Seher Hanım

Merhabalar. Selma hanımın 21.günlük Sosyal medyada kadın girişimci olarak nasıl yer alacağımız, hedef kitlemizi belirlemek ve tanıtımda bulunmak için en kolay en etkili yöntemler vb konusunda almış olduğumuz eğitimleri çok faydalı buluyorum. Ve düşünen arkadaşlara tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Suheyla Hanım

Merhaba ben Selda Özçelik evde çalışmak isteyenler ailemi ihmal etmeden evime katkı sağlamak istiyorum diyen arkadaşların sosyal medyayı kullanmayı kullanarak 21 günde Selma genç Akdemir ile ulaşa bilirsiniz .hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hayatı ertelemeyin ..kendinize şans verin en büyük şansınız Selma hanım ile tanışmak…

Selda Hanım

Prev
Next